آخرین خبرها
Instagram

تور يك روزه آبشار زمرد حويق

27 فروردین 1393

آبشار زمرد حويق (وي‍‍‍ژه رشت)

(ظرفیت محدود)| 1 روزه
  • قیمت: 200,000 ریال
آبشار زمرد حويق

آبشار زمرد حويق

دیدنی ها و فعالیت های سفر
جاذبه ها : آبشار زمرد حويق – بافت بومي منطقه – سورتمه تالش و بام تالش منطقه: گیلان، تالش. نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی متوسط با پياده روي سبك.

خدمات

وسیله مسافرتی : ميني بوس سيترا 21 نفره اقامت : در طبيعت وعده های غذایی : به عهده مسافر

(روزها)

صبحانه

ناهار

شام

جمعه 93/01/27

سایر خدمات : بیمه ، پذیرایی کادر اجرایی شامل: راهنمای طبیعت گردی ، راهنمای محلی ، بیمه ، پذیرایی

مشخصات کلی
تاریخ حرکت: 1393/01/27ساعت 06:30

محل حرکت: رشت – پل بوسار – استگاه تالش . حداقل نیم ساعت قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.

لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک با جوراب اضافه، لباس مناسب طبیعت گردی و زیر انداز، قمقمه آب (پر شده) ، لیوان، قاشق، چنگال و ظروف شخصی، داروی مصرفی شخصی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی کوچک یک روزه، پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین ، دوربین عکاسی، .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که …

ادامه مطلب

خرید تور
1- خرید آنلاین تور بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید. 2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی سوباتان تور در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت سوباتان تور تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارتها به نام:

سید اردشیر جلیلی نومندان

بانک ملی

شماره کارت

6037991444779726

بانک ملی

شماره حساب

بانک ملت

شماره کارت

6104337207240316

بانک ملت

شماره حساب

بانک صادرات

شماره کارت

6037691752233031

بانک صادرات

شماره حساب

شرایط ثبت نام
پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و… ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی سوباتان تور ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر سوباتان تور تهیه شده برایتان فکس میشود و شما هنگام سوار شدن به اتوبوس باید قرارداد را همراه داشته باشید 2- در صورت عدم هماهنگی با شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وب سایت سوباتان تور مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. سوباتان تور با تماس تلفنی مسافران را جهت اعلام اطلاعات سفر هماهنگ می نماید. 3- سوباتان تور قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و سوباتان تور در این زمینه امکان پی گیری ندارد. 4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی سوباتان تور که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی سوباتان تور می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا